TE DUA TY

Artiola Toska
 
 

1. Pa Yllin Tend - Besa Kokedhima
Supersonic  

 

2. Zjarr I Harruar - Evi Reçi
Supersonic  

 

3. Ecim Te Dy - Burn
Supersonic  

 

4. Ne Krahet E Tua Do Jem - West Side Family
Supersonic  

 

5. Ku Jam Dhe Ku Je - Redon Makashi
Supersonic  

 

6. Oqean - Orinda Huta
Supersonic  

 

7. Dashurise Se Shkuar - Aleksander Gjoka
Supersonic  

 

8. Koha S'ndal - Greta Koçi
Supersonic  

 

9. Askush Nuk Eshte Perfekt - Era Rusi
Supersonic  

 

10. Per Ne Te Dy - Rosela Gjyrbegu
Supersonic  

 

11. Leter Dashurie - Pirro Cako
Supersonic  

 

12. Vetem Nje Nate - Jonida Maliqi
Supersonic  

 

13. Kam Frike Nga Dashuria - Rovena Dilo
Supersonic  

 

14. Sa E Shite Zemren (feat. Luis Ejlli) Juliana Pasha
Supersonic  

 

15. FLORI - ME SY MBYLLUR
Supersonic  

 

16. JULKA - MENGJESI PA TY
Supersonic  

 

17. ELVANA GJATA - TI JE
Supersonic  

 

18. IRMA LIBOHOVA - SERENATE
Supersonic  

 

19. ARDIT GJEBREA - KUR BRAKTIS ATE QE DO
Supersonic  

 

 
 
previous next
X