HITET E PRANVERES 2012

Artiola Toska
 
 

1. Ndjenje E Semure - Lrc
Various artist  

 

2. Gjithcka Jemi - Rudina Delia
Various artist  

 

3. Droga Jam - Rezarta Shkurta
Various artist  

 

4. Cika E Zemres - Seldi
Various artist  

 

5. Burrat Nuk Jane Si Ti - Mimoza Shkodra
Various artist  

 

6. Ku Jam Dhe Ku Je - Redon Makashi
Various artist  

 

7. Formula E Lumturise (feat. Sinan Vllasaliu) - Rosela Gjylbegu
Various artist  

 

8. Gjaku Im - Elvana Gjata
Various artist  

 

9. Te Desha Shume - Anjeza Shahini
Various artist  

 

 
 
previous next
X