KENGA MAGJIKE 2003

Artiola Toska
 
 

1. E Paharruar - Alb Magji
Various artist  

 

2. Ta Them Kush Je - Guximtar Rushani
Various artist  

 

3. Si Muzika - Fitnede Tuda
Various artist  

 

4. Vetem Per Ty - Udha E Shkembit
Various artist  

 

5. Vetem Nje Nate - Jonida Maliqi
Various artist  

 

6. Sonte - Juljan Lekocaj
Various artist  

 

7. Te Urrej - Grupi Aurora
Various artist  

 

8. Pran Teje - Shpat Kasapi
Various artist  

 

9. Ku Je Ti - Ema Bytyci
Various artist  

 

10. Dua Te Te Bind - Dreams
Various artist  

 

11. Lufto - No Trust
Various artist  

 

12. Gjurme Te Perjetshme - Valmira Katana
Various artist  

 

13. Ejani Ju Ftojme Ne Party - Rudi Stine 3 Xl
Various artist  

 

14. Me Degjo - Ernis & Alban
Various artist  

 

15. Kuturu - Aleksander Gjoka
Various artist  

 

16. Mos Me Mbaj Meri - Suela Kalaja
Various artist  

 

17. Kerkoj Me Shum - Pegi Xhani
Various artist  

 

18. Nderro - Huejeda El Sajed
Various artist  

 

19. Ti Nuk Je - Arberie Hardergjonaj
Various artist  

 

20. Nese S'me Njeh - Odeta Katundi
Various artist  

 

21. Tashe Dhe Perseri - Jehona Sopi
Various artist  

 

22. Pa Ty - Aurora
Various artist  

 

23. Merrte Fundit Me Nate - Alketa& Flori
Various artist  

 

24. Deluzion - Klajdi Musabelliu
Various artist  

 

25. Kujt Ti Them - Gjergje Jorgaqi
Various artist  

 

26. Vetem Une E Di - Monika & Kristela
Various artist  

 

27. Per Ty - Florian Muca
Various artist  

 

28. I Harruari - Saimir Cili
Various artist  

 

29. Une Ai Ti Ajo - Pirro Cako
Various artist  

 

30. Te Ndjej - Julka
Various artist  

 

31. Te Dua Ty - Evis Mula
Various artist  

 

32. Trokas - Produkt28
Various artist  

 

33. Arti I Jetes Ne Vetmi - Mimoza Ahmeti
Various artist  

 

34. I'm From Tirana - Kujtim Prodani
Various artist  

 

35. Nate - Etno Engjejt
Various artist  

 

36. Hou Cike - West Side Familly
Various artist  

 

37. Te Dua Se Je Ti - Ledina Celo
Various artist  

 

 
 
previous next
X