KENGA MAGJIKE 2004

Artiola Toska
 
 

1. Pa Dashuri - Gjergje Jorgaqi
Various artist  

 

2. Robenesha - Mimoza Mustafa
Various artist  

 

3. Kot E Ke More Djale - Valentina Rama
Various artist  

 

4. Lozonjare - Burim Hoxha
Various artist  

 

5. Per Nje Cast - Juljan Lekocaj
Various artist  

 

6. Vetem Zoti E Di - Elvana Gjata
Various artist  

 

7. Rio De Janerio - Julka
Various artist  

 

8. Ti - Aurora
Various artist  

 

9. Hot Festival - Mad Lion&Lyrical Son
Various artist  

 

10. Ika Nga Ti - Edona Llalloshi
Various artist  

 

11. Hey Baby - Orinda Huta
Various artist  

 

12. Nate E Fundit - Redon Makashi
Various artist  

 

13. Po S'm Puthe Ti - Alketa
Various artist  

 

14. Ku Je Xhan - Adrian Gaxha
Various artist  

 

15. Shuje - Shpat Kasapi
Various artist  

 

16. Ne Nje Ishulle Qe Nuk Ekziston - Ledina Celo
Various artist  

 

17. Gjithmone Do Jem Me Ty - Flori
Various artist  

 

18. Nuk Kam Faj Qe Roberoj - Jonida Maliqi
Various artist  

 

19. Leter Dashurie - Pirro Cako
Various artist  

 

20. Dhe Te Dua - Yllka Kuqi
Various artist  

 

21. Prape Tek Ti Do Te Vij Irma Libohova
Various artist  

 

 
 
previous next
X