KENGA MAGJIKE 2011 VOL 2

Artiola Toska
 
 

1. Njehere Ne Jeten Time - Elita Reci
Supersonic  

 

2. K'no - Seldi Qalliu
Supersonic  

 

3. Sikur Te Isha Ti - Rosela Gjylbegu
Supersonic  

 

4. Buje, Vetem Buje - Pirro Cako & Vedat Ademi
Supersonic  

 

5. Anna - Olta Boka
Supersonic  

 

6. Shooting Star - Noizy
Supersonic  

 

7. Pretendent - Leotrim Gashi
Supersonic  

 

8. Kenge E Pa Kenduar - Leonora Jakupi
Supersonic  

 

9. Doruntina Dhe Kastro I Zi - Kastro Zizo Ft. Mira Janji
Supersonic  

 

10. Pyes Veten - Greta Koci
Supersonic  

 

11. Vetem Beso - Ermal Mamaqi
Supersonic  

 

12. S'ma Ndjen - Dr Flori
Supersonic  

 

13. Kurre Si Me Pare - Denisa Gjezo
Supersonic  

 

14. Laja Laja - Blerina Matraku
Supersonic  

 

15. Nuk Ndaloj - Aurel Amzai
Supersonic  

 

16. Vetem Ty - Alberie Hadergjonaj
Supersonic  

 

 
 
previous next
X