KENGA MAGJIKE 2011 VOL1

Artiola Toska
 
 

1. Pa Problem - Eranda & Aldo
Supersonic  

 

2. Nje Tjeter Do Mbetesh - Erjon Beci
Supersonic  

 

3. Nuk Mund Te Ndalem - Yana
Supersonic  

 

4. Mbete I Asaj - Ester Hoxha
Supersonic  

 

5. Nuk Trembem - Cyber Hand
Supersonic  

 

6. Boten Do Ndryshoja - Besa
Supersonic  

 

7. Me Jep Jete - Julian Lekocajmp3
Supersonic  

 

8. Nje Lamtumire - Era Rusi
Supersonic  

 

9. Lodhem Kot Te Jem Nje Mik - Ilir Kazaferi
Supersonic  

 

10. Me Jeto - Kejsi Tola
Supersonic  

 

11. E Boj Une - Elia
Supersonic  

 

12. Si Melodi (feat. Angelo) - Big Basta
Supersonic  

 

13. Jo Se Di - Laura Nezha
Supersonic  

 

14. Rebelja - Kujtim Prodani
Supersonic  

 

15. Dashuri Ne Distance - Fatjeta Barbullushi
Supersonic  

 

16. Jaba Daba Du - Rozana Radi & Mc Kresha
Supersonic  

 

17. Urrej Qe S'te Kam - Mili
Supersonic  

 

18. Te Jesh E Mire S'mjafton - Rezarta Shkurta
Supersonic  

 

19. Me Ler Te Fle - Redon Makashi
Supersonic  

 

20. Larg Teje Do Jem - Kieda Budini
Supersonic  

 

21. Te Dy - Graciela Pasha
Supersonic  

 

22. Neles - Ronela Hajati & Visar
Supersonic  

 

23. Bardh E Zi - Agim Poshka Ft Alex Rod
Supersonic  

 

24. Ti Dhe Une - Erik & Band
Supersonic  

 

25. Thesar Pa Emer - Jonida Maliqi
Supersonic  

 

26. Itinerar - Miranda & Visari
Supersonic  

 

27. Jam E Huaj - Malda Susuri
Supersonic  

 

28. Do Te Vish - Bon Bon Band
Supersonic  

 

29. Nate Moj Nate - Hersi
Supersonic  

 

30. E Pamundur - Barbana
Supersonic  

 

31. Akoma Se Besoj - Devis Xherahu
Supersonic  

 

32. Jashte Lekure Nuk Do Dal - Grifshat
Supersonic  

 

33. Dilema - Beatrix Ramosaj
Supersonic  

 

34. Kur Perendoje - Klevis Saliaj
Supersonic  

 

35. Ti Mos U Kthe Adelina - Tahiri
Supersonic  

 

36. Eshte Per Ty Kjo Melodi - Lynx
Supersonic  

 

 
 
previous next
X