Big Basta “A di te mbash sekret”

Artiola Toska
 

BIG BASTA ka publikuar kengen e tij me te fundit “A di te mbash sekret” 

Pritet te perfundoje shume shpejt albumi i ketij kantautori i cili do te publikohet nga Shtepia Diskografike Super Sonic ne te gjitha pikat e shitjes si dhe ne te gjithe dyqanet me te mirnjohura dixhitale si: iTunes, Amazon, Napster, Spotify, Nokia Store etj…

Albumi do te kete bashkepunime po aq te suksesshme te cilat do te mbeten surpirze deri ne publikimin e tij.

Gjithashtu eshte duke u realizuar edhe videoklipi i kenges “A di te mbash sekret”, i cili do te transmetohet ekskluzivisht ne Super Sonic TV.

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X