blog

Artiola Toska
 

.: NEW VIDEO :. Pirro Çako – Nuk jam Superman

Posted in blog by Administrator

Këngëtari i mirenjohur Shqiptare Pirro  Cako, ka realizuar ne Maqedoni videoklipin më të ri të titulluar  “Nuk jam Superman”. Një klip i realizuar nga Supersonic Production dhe Alexander. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim me Darko Dimitrov per orkestrimin. Kjo video transmetohet eksluzivisht në Shqipëri ne kanalin muzikor Supersonic Televizion.

.: NEW VIDEO :. XHENSILA – DA DA DA

Posted in blog by Administrator

Këngëtarja e mirenjohur Shqiptare, Xhensila, ka realizuar ne Maqedoni videoklipin më të ri të titulluar  “Da Da Da”. Një klip i realizuar nga Supersonic Production dhe Alexander. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim me Dr Florin per tekstin dhe me muzike nga kompozitori Edlir Begolli. Kjo video transmetohet eksluzivisht në

Read more

NEW ENTRY: Adelina Tahiri ft Fiton Jusaj “TRILIONER”

Posted in blog by Administrator

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, ka lançuar videoklipin e ri të titulluar  “Trilioner”. Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim me Fiton Jusaj dhe me muzike nga kompozitori Elgit Doda. Kjo video do të transmetohet eksluzivisht në Shqipëri ne kanalin muzikor Supersonic Televizion.  

VALON SHEHU FT JORIDA – MOS SHKO

Posted in blog by Administrator

Ekskluzivisht ne SuperSonic TV transmetohet videoklipi i Valon Shehut ne bashkepunim me Joriden me titull “Mos Shko”. Videoklipi eshte realizuar nga KUJU Picture. Ky bashkepunim dhe kjo kenge ka lindur si pjesmarrje ne Top Fest 9.  

New Entry: Sergio FT Marsel – DELISIA

Posted in blog by Administrator

Kanë udhëtuar drejt Korfuzit me Supersonic Production dhe regjizorin Alexander, për të realizuar një videoklip të ri, këngëtarët e njohur SERGIO dhe këngëtari MARSEL, i cili njihet për bashkëpunime të shumta me kengëtar të mirenjohur. Dy emrat e njohur të muzikës këtë radhë kanë sjell një duet, i cili me

Read more

Silvia Fabbricatore Coming Soon on STV

Posted in blog by Administrator

Nje video e re e kengetares Shqiptaro Italiane Silvia Fabbricatore Se shpejti ne Supersonic TV !

New Entry: Ermal Mamaqi Ft Dr Flori – Ku ka si Tirona

Posted in blog by Administrator

Ermal Mamaqi dhe Dr. Flori sjellin këngen gazmore ” Ku ka si Tirona”. Të dy këngëtaret sillen si dy tironsa të vjetër dhe si dy shok te vjetër lagjeje. Në klip marrin pjesë edhe disa nga aktorët e spektaklit “Apartament 2 XL” Për më tepër shihni videoklipin:   Si dhe

Read more

Rregulla te pjesemarrjes ne festivalin “Kenga Magjike 2013”

Posted in blog by Administrator

1. Datat e pranimit te kengeve jane vetem 3,4 dhe 5 Shtator 2012 prane TV Klan – Shqiperi. 2. Ne Festival marrin pjese arrtiste dhe krijues nga Shqiperia, Kosova, Maqedonia e Diaspora kudo ku jetojne. 3. Ne festivalin Kenga Magjike, mosha e artisteve interpretues eshte 16 – 60 vjec. 4.

Read more

 

 
 
previous next
X