~ Eni Koci vjen me albumin e saj ~ Love me ~

Artiola Toska
 

Eni Koci

Albumi permban nente kenge, 4 nga te cilat jane bashkepunime me artiste te suksesshem, si Noizy, Capital T, Stazy.

Kompozime dhe tekste nga autoret me te mire te Artit Shqipetar.

Ky album botohet nga shtepia diskografike Supersonic, ne cd

Ne formatet dixhitale ne dyqanet me prestigjoze:

 • iTunes    Bleje Online
 • Amazon MP3  Bleje Online
 • Spotify
 • MediaNet
 • eMusic
 • Zune
 • Rhapsody
 • Nokia
 • VerveLife
 • Amazon On Demand
 • Google Music

 

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X