Evi Reci “Zhdukem ngadale” Se Shpjeti….

Artiola Toska
 

 

Sa vite feston?  Evi vjen me 2 surpriza….
Daljen me nje videoklip te ri ne SuperSonic Tv dhe pervjetorin e ditelindjes se saj.
Te marten, ne dt. 1 Maj qendroni perpara SuperSonic Tv per te shuar kureshtjen .
Kenga quhet: ” Zhdukem ngadale”
Kompozimi nga Flori Mumajesi
E botuar ne permbledhjen “Vjeshte-Dimer 2011”  nga Shtepia Diskografike “Super Sonic”
Videoklipi realizuar ne Itali
Ndiqni Evi Reçin ne SuperSonic……
Happy birthday to EVI !!!
Kengen mund ta blini online ne:

iTunes: Kliko ketu

Amazon: Kliko ketu

 

 

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X