Kanali Stv Folk ne platformen Digitalb

Artiola Toska
 

Info: Ju njoftojme se qe nga ky moment, teleshikuesit e  platformes me te madhe satelitore  DigitAlb, te cilet kane preference kanalet muzikore, tashme mund te ndjekin nje kanal te ri me muzike popullore shqiptare te quajtur “Stv Folk” te pozicionuar ne kanalin 56 te platformes satelitore HD. Per ta pasur kete kanal mjafton te fikni dhe te rindizni dekoderin satelitor HD. Faleminderit dhe shikim te kendshem te programit tone muzikor!

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X