NEW ENTRY: Adelina Tahiri ft Fiton Jusaj “TRILIONER”

Artiola Toska
 

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, ka lançuar videoklipin e ri të titulluar  “Trilioner”.

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim me Fiton Jusaj dhe me muzike nga kompozitori Elgit Doda.

Kjo video do të transmetohet eksluzivisht në Shqipëri ne kanalin muzikor Supersonic Televizion.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X