NEW ENTRY: BURN – NJEREZIT QE TAKOJ CDO DITE ( HIP )

Artiola Toska
 

Nje videoproduksion i  Supersonic Production me regjizorin shume te talentuar Alexander,  ka sjelle nje  videoklip të ri, te grupit te mirënjohur Burn me kengen me titull”NJEREZIT QE TAKOJ CDO DITE ( HIP )” ,një kënge pjesmarrëse ne TOP FEST 9, qe ka bëre  bujë në këtë kompeticion dhe që e kualifikoi automatikisht ne finale kengen e  grupit “Burn” . Me poshte do te gjeni linkun me te cilin mund te shihni kengen  ne kanalin tone ne Youtube.

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=TxdGgbPasHI

Publishing : Super Sonic Shpk

All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion

2012

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X