New Entry: Ermal Mamaqi Ft Dr Flori – Ku ka si Tirona

Artiola Toska
 

Ermal Mamaqi dhe Dr. Flori sjellin këngen gazmore ” Ku ka si Tirona”.

Të dy këngëtaret sillen si dy tironsa të vjetër dhe si dy shok te vjetër lagjeje. Në klip marrin pjesë edhe disa nga aktorët e spektaklit “Apartament 2 XL”

Për më tepër shihni videoklipin:

 

Si dhe prapaskenat e kësaj video ku këngëtarët nuk munden te rrijnë pa qeshur me batutat e tyre:

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X