New Entry: Sergio FT Marsel – DELISIA

Artiola Toska
 

Kanë udhëtuar drejt Korfuzit me Supersonic Production dhe regjizorin Alexander, për të realizuar një videoklip të ri, këngëtarët e njohur SERGIO dhe këngëtari MARSEL, i cili njihet për bashkëpunime të shumta me kengëtar të mirenjohur. Dy emrat e njohur të muzikës këtë radhë kanë sjell një duet, i cili me siguri do të jetë hit në skenën muzikore. Ky duet është i pari mes SERGIO-s dhe këngëtarit MARSEL. Të dy këto këngëtarë kanë rezultuar shumë të suksesshme, dhe pikërisht kjo ka qenë arsyeja pse këta të dy kanë vendosur të bashkëpunojnë. Me poshte do te gjeni linkun per te shikuar Videon.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X