.: NEW VIDEO :. Pirro Çako – Nuk jam Superman

Artiola Toska
 

Këngëtari i mirenjohur Shqiptare Pirro  Cako, ka realizuar ne Maqedoni videoklipin më të ri të titulluar  “Nuk jam Superman”.

Një klip i realizuar nga Supersonic Production dhe Alexander.

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim me Darko Dimitrov per orkestrimin.

Kjo video transmetohet eksluzivisht në Shqipëri ne kanalin muzikor Supersonic Televizion.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X