.: NEW VIDEO :. XHENSILA – DA DA DA

Artiola Toska
 

Këngëtarja e mirenjohur Shqiptare, Xhensila, ka realizuar ne Maqedoni videoklipin më të ri të titulluar  “Da Da Da”.

Një klip i realizuar nga Supersonic Production dhe Alexander.

Kjo këngë është realizuar në bashkëpunim me Dr Florin per tekstin dhe me muzike nga kompozitori Edlir Begolli.

Kjo video transmetohet eksluzivisht në Shqipëri ne kanalin muzikor Supersonic Televizion.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

 

 
 
previous next
X