PONI “Të ndarë”

Artiola Toska
 

NEW ENTRY: Poni ft Dr Flori  – Te ndare

Nese kerkoni te njiheni me te rejat me te fundit muzikore, sot mund te shihni bashkepunimin ndermjet Ponit & Dr Florit te publikuar nga Super Sonic.

Videoklip i realizuar nga Entermedia, ndersa muzika dhe teksti nga Dr Flori ( Florian Kondi )dhe Edlir Begolli .

Kenget mund ta blini online ne:

http://www.super-sonic.tv/?albums=te-ndare

 

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X