~ Rosela & Sinan – Formula Lumturise ~

Artiola Toska
 

Kanë udhëtuar drejt Shkupit me Supersonic Production dhe regjizorin Alexander, për të realizuar një videoklip të ri, këngëtarët e njohur Rosela Gjylbegu dhe këngëtari kosovar Sinan Vllasaliu. Dy emrat e njohur të muzikës këtë radhë kanë sjell një duet, i cili me siguri do të jetë hit në skenën muzikore.  Ky duet është i pari mes Roselës dhe këngëtarit të muzikës së lehtë Sinan Vllasaliu, por nuk është i pari për bashkëpunimin mes këngëtarëve nga Kosova e Shqipëria, pasi më herët Sinani ka bashkëpunuar edhe me Eli Farën, kurse Rosela me Eliza Hoxhën. Të dyja këto këngë kanë rezultuar shumë të suksesshme, dhe pikërisht kjo ka qenë arsyeja pse këta të dy kanë vendosur të bashkëpunojnë. Me poshte do te gjeni linkun per te shikuar ne kanalin tone ne Youtube.

Youtube: http://www.youtube.com/watch?v=AkQdfUYfiaA

Publishing : Super Sonic Shpk

All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion

2012

Leave a Reply

 

 
 
previous next
X