menu Home chevron_right

Blog cards


Music

Menaxherja e Rita Orës, Elena Ora do të ndajë ekspertizën e ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Konferenca më e madhe e muzikës në rajon Prishtina Music Conference vazhdon të shpalos programin e saj për edicionin e ardhshëm që do të mbahet me 3 dhe 4 Nëntor në Kino Armata në qendër të Prishtinës. Pjesë e emrave të shpallur është edhe Elena Ora. Elena Ora ka luajtur […]

Music

Zbulohet data e saktë e lansimit të këngës së re të Dafina...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Dy nga artistët shqiptarë janë bërë bashkë për herë të parë në një projekt të ri muzikor. Bëhet fjalë për Dafina Zeqirin dhe Mozzik, të cilët tashmë kanë finalizuar xhirimet e këngës së tyre të përbashkët. Së fundmi është zbuluar edhe data e lansimit të kësaj kënge që do të […]

Music

Rikthehet pas shumë vitesh “X Factor Albania”

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Spektakli më i madh i muzikës “X Factor” pritet të rikthehet së shpejti në Shqipëri. Kështu ka bërë të ditur moderatorja e këtij programi, Alketa Vejsiu, me anë të një postimi të bërë në Instagram. Ajo së bashku me Vera Grabockën qëndrojnë edhe këtë herë prapa këtij shou, përmes të […]

Music

Donjeta Morina publikon këngën e re “Sonte”

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor. “Sonte” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale. Teksti është shkruar nga vet artistja me producim nga Bini Diez. Foto: Screenshot/Instagram Videoja ndërkohë u realizua nga produksioni, BUG. Lexo […]

Music

Majk paralajmëron projektin e ri, shfaqet më ndryshe se ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Artisti i njohur, Majk mbetet i angazhuar në realizimin e projekteve të reja muzikor edhe gjatë kësaj periudhe të vitit. Se po finalizon një projekt të ri, ai ka treguar edhe së fundmi përmes disa postimeve në rrjetet sociale. Teksa solli një video të shkutër të videoklipit, tani artisti ka […]

Music

Dafina Zeqiri dhe Mozzik sjellin këngën e re “Drama ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Artistët e njohur shqiptarë, Dafina Zeqiri dhe Mozzik, janë bërë bashkë për herë të parë për një projekt të ri muzikor. “Drama Pahiri” mban titullin kënga e tyre e re, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale. Dyshja vijnë me një paraqitje të mahnitshme në klip e po […]

Music

Yll Limani sjell këngën e re të shumëpritur “Për kon je ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Artisti shumë i dashur, Yll Limani është vazhdimisht duke sjellë hite të mrekullueshme. Sot Ylli sapo e publikoi këngën e tij të re, siç kishte paralajmëruar disa ditë më parë në rrjetet e tij sociale. “Për kon je zbukuru” titullohet hiti i radhës i artistit shumë të dëgjuar, duke qenë […]

Music

Yll Limani sjell këngën e re të shumëpritur “Për kon je ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Artisti shumë i dashur, Yll Limani është vazhdimisht duke sjellë hite të mrekullueshme. Sot Ylli sapo e publikoi këngën e tij të re, siç kishte paralajmëruar disa ditë më parë në rrjetet e tij sociale. “Për kon je zbukuru” titullohet hiti i radhës i artistit shumë të dëgjuar, duke qenë […]

Music

Yll Limani sjell këngën e re të shumëpritur “Për kon je ...

| October 12, 2023 close
keyboard_arrow_down

Artisti shumë i dashur, Yll Limani është vazhdimisht duke sjellë hite të mrekullueshme. Sot Ylli sapo e publikoi këngën e tij të re, siç kishte paralajmëruar disa ditë më parë në rrjetet e tij sociale. “Për kon je zbukuru” titullohet hiti i radhës i artistit shumë të dëgjuar, duke qenë […]


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play