menu Home chevron_right

Music


Rolling Stones planifikojnë të nisin turne në vitin 2024
Music

Rolling Stones planifikojnë të nisin turne në vitin 2024

| October 13, 2023

Legjendarët e “Rolling Stones” nuk e kanë në plan të tërhiqen nga skena. Vetëm javë më parë, grupi i famshëm publikoi albumin e ri, të 26-të në karrierë, “Hackney Diamonds”. Këngët “Angry” dhe “Sweet Sounds of Heaven”, si dhe lista e këngëve të albumit, tashmë janë të njohura për fansat […]Stresi premton plot këngë të reja gjatë dimrit
Music

Stresi premton plot këngë të reja gjatë dimrit

| October 13, 2023

Ai është njëri nga reperët shqiptarë që pëlqehet mjaft shumë nga publiku. Fjala është për Stresin, i cili posaçërisht gjatë këtij viti ka qenë tejet i komentuar. I njëjti mes tjerash solli edhe disa këngë të reja që u pritën jashtëzakonisht mirë nga publiku. Foto: Screenshot/Instagram Sidoqoftë, 37 vjeçari po […]Kushtrim Dobra publikon këngën e re “Jena Bossa”
Music

Kushtrim Dobra publikon këngën e re “Jena Bossa”

| October 12, 2023

Ai ka kohë që merret me projekte muzikore, shumë prej të cilave janë akoma favorite. E, këngëtari Kushtrim Dobraj së fundmi ka ardhur edhe me një tjetër projekt muzikor. Në kanalin Youtube, ka hedhur projektin e titulluar ‘Jena bossa’. Foto: Screenshot/YouTube Kënga është prodhim i Nurteel me një klip interesant […]Albana sjell këngën e re “So long”
Music

Albana sjell këngën e re “So long”

| October 12, 2023

Këngëtarja Albana Billali njihet për mënyrën e saj të veçantë të të kënduarit. Ajo ka prezantuar së fundmi për publikun projektin e saj më të ri muzikor me titull “So long”, që përkthyer në shqip do të thotë “Kaq gjatë”. Kënga është e zhanrit soul dhe jazz, që njëherësh janë […]


Po dëgjohet nga miliona njerëz në mbarë botën por nuk ekziston – Noonoouri, artistja e krijuar me inteligjencë artificiale që po ngjall reagime
Music

Po dëgjohet nga miliona njerëz në mbarë botën por nuk ekziston – Noonoouri, artistja e krijuar me inteligjencë artificiale që po ngjall reagime

| October 12, 2023

Ata këndojnë, kërcejnë, modelojnë, por nuk ekzistojnë në jetën reale – influencuesit virtualë po përpiqen të dalin nga metaversi dhe të futen në top lista. Nga Alvin dhe The Chipmunks te Gorillaz, dhe Hatsune Miku te Polar, industria e muzikës nuk është e panjohur për personazhet virtuale si yjet e […]Donjeta Morina publikon këngën e re “Sonte”
Music

Donjeta Morina publikon këngën e re “Sonte”

| October 12, 2023

Këngëtarja e njohur shqiptare, Donjeta Morina, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor. “Sonte” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale. Teksti është shkruar nga vet artistja me producim nga Bini Diez. Foto: Screenshot/Instagram Videoja ndërkohë u realizua nga produksioni, BUG. Lexo […] • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play