menu Home chevron_right
Music

2 Ton publikon këngën e re “Imagjinatë”

| September 10, 2023
2 Ton publikon këngën e re “Imagjinatë”

Reperi i njohur shqiptar, 2 Ton, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“Imagjinatë” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike e zhanreve hip-hop dhe RnB.

Producent i këngës është Nego, vija melodike dhe teksti janë realizuar nga vet 2 Ton, gjersa masteringu i është besuar Don Gimës.

Foto: 2 Ton/YouTube

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili vjen me disa skena interesante të xhiruara në lokacione të ndryshme.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksinit XL Films në Prizren.

Reperi nga Ferizaj përndryshe ka qenë mjaft aktiv në muzikë këtë vit, pasi në fillim të verës publikoi edhe albumin e tij të parë në karrierë, “Passion”. /Telegrafi/

The post 2 Ton publikon këngën e re “Imagjinatë” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play