menu Home chevron_right
Music

Aida Doçi paralajmëron këngën e re, publikohet të premten

| September 25, 2023

Këngëtarja shqiptare, Aida Doçi po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Kështu ka njoftuar ajo në një postim që ka bërë së fundmi në llogarinë e saj në Instagram.

Aida zbuloi se kënga mban titullin “Ku je” dhe do të publikohet të premten (22 shtator).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aida Doçi (@aidadoci1)

“Të premten në ora 18:00, kënga e re – “Ku je”, ka shkruar Aida në një postim në InstaStory.

Ndryshe, kujtojmë që në shkurt të këtij viti, këngëtarja u bë nënë për herë të parë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Naser Qeli mirëpritën në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin Aina.

Aida ndërkohë iu është rikthyer aktiviteteve profesionale, koncerteve dhe mbrëmjeve muzikore. /Telegrafi/

 

The post Aida Doçi paralajmëron këngën e re, publikohet të premten appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play