menu Home chevron_right
Music

Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

| September 29, 2023
Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2”

Rap-artisti i njohur shqiptar, Bardhi, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Betohemi 2” mban titullin kënga, e cila vjen si vazhdim i “Betohemi”, që e solli disa vite më parë, e që në fakt ia arriti famën e madhe.

Teksti dhe melodia është realizuar nga vet këngëtari me masterizim nga Nome Ent.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit, ‘Cinegr8’.

Bardhyl Idrizi (emri i vërtetë) pjesën e parë siç ka thënë nëpër intervista ia ka dedikuar ish-të dashurës së tij.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku.

Bardhi përndryshe ka pak vite që i është bashkuar skenës muzikore shqiptare, por që ka arritur suksese të mëdha. /Telegrafi/

The post Bardhi publikon këngën e re “Betohemi 2” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play