menu Home chevron_right
Music

Bebe Rexha dhe Ava Max ‘elektrizuan’ publikun në Rumani, duke kënduar para mijëra fansave në ‘Untold Festival’

| August 5, 2023

Këto ditë në Rumani është mbajtur festivali i madh, Untold.

Festivali i cili zhvillohet çdo vit në territorin e Transilvanisë, edhe këtë vit mirëpriti në skenë artistë të ndryshëm vendorë dhe ndërkombëtarë.

Pjesë e listës së performuesve ishin edhe dy këngëtaret shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha dhe Ava Max.

Filllimisht në skenë është ngjitur artistja Ava Max, e cila ka interpretuar një varg hitesh, kryesisht nga albumi i saj i fundit “Diamonds & Dancefloors”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UNTOLD (@untoldfestival)

Ndërkohë, pasi ka mbaruar këngëtarja nga Shqipëria, skena gjigante është liruar për këngëtaren botërore me origjinë nga Maqedonia e Veriut, Bebe Rexha.

Ashtu si Ava, 33-vjeçarja ka interpretuar një mori hitesh nga karriera e saj dhe kryesisht këngët nga albumi i saj më i fundit, “Bebe”, të cilin e noxri në shitje në muajin prill.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by UNTOLD (@untoldfestival)

Krahas pjesëmarrjes në festivale, Rexha është duke realizuar edhe turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” me ndalesa të tilla si: Gjermani, Holandë, Mbretëri e Bashkuar, Suedi, e shumë vende të tjera. /Telegrafi/

The post Bebe Rexha dhe Ava Max ‘elektrizuan’ publikun në Rumani, duke kënduar para mijëra fansave në ‘Untold Festival’ appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply






 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play