menu Home chevron_right
Music

Bebe Rexha përmbyll turneun evropian me pjesëmarrje masive të fansave nëpër koncerte

| August 6, 2023
Bebe Rexha përmbyll turneun evropian me pjesëmarrje masive të fansave nëpër koncerte

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka mbajtur turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në Evropë.

Ajo ka performuar në Mbretërinë e Bashkuar, Gjermani, Holandë, Romani dhe së fundmi në Lituani dhe Suedi.

Rexha ishte pjesë e ‘Garantos Live’ – një nga festivalet më të mëdha që organizohet çdo vit në Vilnius të Lituanisë, si dhe festivalit “Big Slap” në Suedi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Ajo u ngjit në skenën e madhe para mijëra fansave për të interpretuar shumë nga këngët e repertoarit të saj – kryesisht këngë nga albumi “Bebe” të cilin e nxori në shitje këtë vit.

33-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi nga paraqitja në këtë festival, ku atmosfera gjatë interpretimit të saj, duket të ketë qenë në maksimum.

Interpretuesja e hitit “I’m Good (Blue)” e përmbylli me shtetet veriore ciklin e saj të koncerteve për momentin. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Instagram

 

Foto: Bebe Rexha/Instagram

 

Foto: Bebe Rexha/Instagram

 

Foto: Bebe Rexha/Instagram

The post Bebe Rexha përmbyll turneun evropian me pjesëmarrje masive të fansave nëpër koncerte appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play