menu Home chevron_right
Music

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”

| September 29, 2023
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion”

Bebe Rexha publikoi videon e këngës “One in a Million” mëngjesin e së martës.

Ajo shkroi këngën me krijuesin e hiteve, David Guetta, 55 vjeç, dhe kënga është një elektropop shumë e këndshme.

Në video, Bebe, 36 vjeçe, duket e botës tjetër, ndërsa lëviz nëpër grupin me temë hapësinore e rrethuar me lazer. Guetta shfaqet në momente të ndryshme në video, e cila është drejtuar nga Corey Wilson.

Ndërsa këngëtarja e “Say My Name” – e cila u nda nga i dashuri i saj prej tre vitesh këtë verë – këndon, ajo rrotullohet dhe veshja e saj ndryshon nga një fustan argjendi pa rripa në një fustan argjendi futuristik në një fustan të zi me korse me maskë.

Bebe dhe Guetta kanë bashkëpunuar së bashku disa herë, duke përfshirë në vitin 2022 “I’m Good (Blue)”, i cili është transmetuar më shumë se një miliard herë që kur u publikua.

Videoja e re vjen vetëm pak ditë pasi ajo performoi live këngën në festivalin Life is Beautiful në Las Vegas.

Bebe përfundoi turneun e saj “Best F**kin Night of My Life” gjatë verës, i cili ishte në mbështetje të albumit të saj “Bebe”, i cili bëri debutimin e tij në fund të prillit.

Albumi i ri përmban disa këngë dashurie, duke përfshirë “One in a Milion”.

Ajo u nda nga i dashuri i saj prej tre vitesh këtë verë dhe ndau mesazhe që ish-i i saj i dërgonte duke e turpëruar se kishte shtuar 13 kilogramë.

Por shfaqja duhet të vazhdojë dhe Bebe vazhdoi me turneun e saj edhe pas ndarjes.

Dhe në shfaqjen e saj në Londër, ajo u përlot dhe u tregua e sinqertë me audiencën, duke thënë: “Sapo kalova një ndarje, kështu që mund të emocionohem pak dhe ju duhet të më ndihmoni”.

Më vonë në performancë, artistja e nominuar për “Grammy” u pa e përlotur teksa fansat mbanin pankarta duke thënë: “Ti je e mjaftueshme” gjatë këngës së saj “I Am”. /Telegrafi/

The post Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan “One in a Milion” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play