menu Home chevron_right
Music

Bruno Revolt dhe Yllka Kuqi sjellin “Karma”

| August 12, 2023
Bruno Revolt dhe Yllka Kuqi sjellin “Karma”

Ashtu siç edhe kishin paralajmëruar prej ditësh, këngëtarët Bruno Revolt dhe Yllka Kuqi kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Karma” mban titullin kënga e tyre më e re, e cila është ritmike dhe verore.

Muzika është punuar nga BigDeal Records, gjersa për tekstin është kujdesur Lum Dakaj.

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, xhirimet e të cilit janë kryer në Shqipëri nga produksioni Kotorri.

Bruno Revolt gjatë xhirimeve të klipit “Karma” (Foto: Telegrafi)

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit Kotorri.

Bruno përndryshe ka vazhduar të jetë në qendër të vëmendjes edhe pas aventurës në emisionin shumë të shikuar, Big Brother VIP Kosova.

Pas bashkëpunimit shumë të suksesshëm me Nora Istrefin, ai tani sjell këngën e re me këngëtaren e dëshmuar të estradës, Yllka Kuqin, me dëshirën që bashkarisht të sjellin një hit veror. /Telegrafi/

The post Bruno Revolt dhe Yllka Kuqi sjellin “Karma” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play