menu Home chevron_right
Music

Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele”

| August 5, 2023
Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele”

Claydee, Elgit Doda, Romeo dhe Donald Veshaj, janë bërë bashkë për një këngë.

“Habibi Lele” titullohet kënga e tyre, e cila është kompletuar edhe nga ana vizuale.

Secili prej tyre ka bërë një interpretim të mrekullueshëm, me një klip veror të realizuar në ambiente po ashtu të tilla.

Foto: Screenshot/YouTube

Muzika dhe teksti janë realizuar nga: Klejdi Llupa, Paris Kalpos, Romeo Veshaj, Elgit Doda, Diveno Beltsos, Pavlos Manolis, Loukas Damianakos dhe Gavriil Gavriilidis.

Producimi i këtij projekti ndërkohë u bë nga Paris Kalpos dhe Claydee.

Foto: Screenshot/YouTube

Për videon u kujdes Full Moon Productions nën drejtimin e The Claudia.

Kënga tani është lansuar edhe në YouTube, në kanalin zyrtar të d2eTV. /Telegrafi/

The post Claydee, Elgit, Romeo dhe Donald vijnë me këngën e re “Habibi Lele” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play