menu Home chevron_right
Music

Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll

| September 27, 2023

Dyshja e njohur dhe e suksesshme e estradës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Mozzik janë bërë bashkë për të sjellur një duet të ri.

Artistet kanë zbuluar se kanë punuar për një këngë të re dhe tashmë kanë nisur xhirimet e videoklipit që po bëhen në Stamboll të Turqisë.

Ishte Dafina ajo që ka publikuar së fundmi një fotografi ku shihet përkrah Mozzikut në një makinë.

“Pahiri”, ka shkruar këngëtarja duke zbuluar dhe lokacionin e xhirimeve.

Fansat e tyre të shumtë kanë reaguar në hapësirën e komenteve duke deklaruar se mezi presin këngën e re të dyshes.

Ndërkohë, autorja e “Malli” ngacmoi mbrëmë (e hënë) fansat duke ndarë një video me Mozzik për të konfirmuar se kanë realizuar një bashkëpunim të parë mes tyre. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

The post Dafina Zeqiri publikon foto përkrah Mozzik nga xhirimet e videoklipit në Stamboll appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play