menu Home chevron_right
Music

Dua Lipa me shaka thotë se nuk do të bëhet nënë së shpejti: Fëmija i vetëm për të cilin po mendoj është albumi im i ri

| August 26, 2023
Dua Lipa me shaka thotë se nuk do të bëhet nënë së shpejti: Fëmija i vetëm për të cilin po mendoj është albumi im i ri

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është shfaqur së fundmi në kopertinën e “Vogue France”.

Ajo ka folur për jetën private, karrierën, të kaluarën e po ashtu edhe për projektet e reja.

Në intervistën e publikuar të enjten, ylli i popit, 28 vjeçe, tregoi se amësia nuk është në mendjen e saj në këtë moment.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vogue France (@voguefrance)

Këngëtarja e “Dance the Night” foli gjithashtu për marrëdhëniet e saj të ngushta me prindërit e gjyshërit, gjersa theksoi: “Familja është shumë e çmuar”.

Pas kësaj, ajo u pyet nga “Vogue France” nëse po planifikon të ketë një fëmijë së shpejti.

Foto: Screenshot/Instagram

“Hmm, ndoshta. Por asgjë nuk është planifikuar”, u shpreh ylli i famshëm.

Zeshkania pranoi se ka një “fëmijë” në jetën e saj që po merr gjithë vëmendjen dhe dashurinë.

Foto: Screenshot/Instagram

Autorja e “Levitating” bëri shaka duke shtuar: “Fëmija i vetëm për të cilin po mendoj është albumi im i ri”.

Themeluesja e buletinit “Service95” festoi së fundmi ditëlindjen e saj të 28-të dhe premierën e hitit “Barbie” të Greta Gerwig, në të cilin luan Mermaid Barbie dhe shkroi këngën origjinale “Dance the Night”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Lipa vlen të ceket se u shfaq në film vetëm 30 sekonda. /Telegrafi/

The post Dua Lipa me shaka thotë se nuk do të bëhet nënë së shpejti: Fëmija i vetëm për të cilin po mendoj është albumi im i ri appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play