menu Home chevron_right
Music

Elinel dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Gaso”

| August 10, 2023
Elinel dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Gaso”

Elinel dhe Skerdi kanë publikuar ditën e sotme (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

“Gaso” mban titullin kënga e tyre, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artistët me producim nga Melodico.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi dhe masterizimi u bë nga Big Bang, ndërsa për ‘beat’-in u kujdes Melodico.

Videoja i është besuar Smart Motion.

Foto: Screenshot/YouTube

Këngën të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Elinelit.

Artistët në fjalë këtë vit kanë qenë tejet shumë të angazhuar me projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

The post Elinel dhe Skerdi publikojnë këngën e re “Gaso” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play