menu Home chevron_right
Music

Enca paralajmëron bashkëpunimin e ri “Albanian”, publikohet javën e ardhshme

| August 16, 2023
Enca paralajmëron bashkëpunimin e ri “Albanian”, publikohet javën e ardhshme

Këngëtarja e njohur, Enca ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Dhe pas një pauze prej më shumë se dy vitesh, artistja tashmë ka njoftuar se por rikthehet me një këngë të re.

Ndërkohë, në një postim të fundit në llogarinë e saj në Instagram ka zbuluar detaje të reja nga projekti që do të jetë në bashkëpunim me këngëtarin Muharrem Ahmeti.

Foto: Enca/Instagram

“Enca ft Muharrem Ahmeti – Albanian, publikohet javën tjetër. Kush po pret shqipe?”, ka shkruar këngëtarja sipër një imazhi.

Theksojmë që kjo shënon bashkëpunimin e dytë mes ty këngëtarëve, të cilët në vitin 2019 sollën këngën “Hajde”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENCA (@enca)

Projekti i tyre u mirëprit nga fansat dhe deri më tani ka grumbulluar mbi 20 milionë klikime në kanalin zyrtar të Encës në YouTube.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur këtë herë dyshja, por që një duet i tyre i radhës padyshim do të jetë i mirëpritur nga fansat e tyre. /Telegrafi/

The post Enca paralajmëron bashkëpunimin e ri “Albanian”, publikohet javën e ardhshme appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play