menu Home chevron_right
Music

Faton Shoshi i rikthehet estradës, merr sërish nën menaxhim Ledrin

| October 6, 2023

Sipërmarrësi Faton Shoshi dikur kishte bërë bujë me menaxhimin e disa prej emrave më të njohur të estradës.

Ai ka qenë për shumë kohë menaxher i emrave të suksesshëm si: Era Istrefi, Buta dhe Ledri Vula.

E këtë të fundit, duket se e ka rikthyer prapë në menaxhim dhe një gjë e tillë është konfirmuar nga vet Ledri.

Ai në një prononcim për ‘Artistët Shqiptarë’ ka thënë pohuar se tashmë do të bashkëpunojë me Fatonin, duke konfirmuar se kanë pasur raporte të mira gjithë këto vite, edhe pse nuk kanë qenë duke punuar bashkë.

“Fatoni gjithmonë ka qenë aty edhe kur s’ka qenë atyre”, është shprehur mes të tjerash Vula.

I njëjti deri më tani ka qenë nën menaxhimin e Enis Fetahut. /Telegrafi/

The post Faton Shoshi i rikthehet estradës, merr sërish nën menaxhim Ledrin appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play