menu Home chevron_right
Music

Faza e parë e biletave të festivalit “Moving City” ka përfunduar

| August 31, 2023

Edhe pak jave kanë mbetur deri në festivalin Moving City.

Në qendër të Tiranës na pret Sven Vath, një ndër DJ-të më të njohur të skenës së techno-s. Me lëvizjet e tij inovative dhe rolin e tij si ikonë e kulturës bashkëkohore, Sven Vath do të sjellë një frymë të freskët në Festivalin “Moving City”, duke e bërë atë një përvojë të jashtëzakonshme.

Për herë të dytë radhazi, sheshi “Skënderbej” do të transformohet në një ambient krejtësisht tjetër, duke u udhëhequr nga magjia e muzikës së Sven Väth-it, Gianni Callipari dhe All Shadow për të jetuar një eksperiencë të jashtëzakonshme që do të na çojë në një udhëtim të papërshkrueshëm.

Ndërkaq sa i përket biletave, faza e pare ka përfunduar dhe tani gjeni biletat e fazes së dytë. Biletat mund t’i blini online në:

Gjithashtu tek partnerët për shitjen e biletave:RAVE TRAVEL & GO WILD

Çmimi për një biletë është vetëm 30 euro dhe të gjitha detajet e lajmet tjera mund t’i ndiqni nga në Facebook dhe Instagram.

The post Faza e parë e biletave të festivalit “Moving City” ka përfunduar appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play