menu Home chevron_right
Music

Getinjo rikthehet me projekt të ri, publikon “Hala”

| September 10, 2023
Getinjo rikthehet me projekt të ri, publikon “Hala”

Reperi i njohur shqiptar, Getinjo ka sjellur një projekt të ri muzikor.

Rap-artisti nga Ferizaj ka lansuar këngën me titullin “Hala”, të cilën e solli të kompletuar edhe nga ana vizuale.

Kënga erdhi me tekst nga vet reperi, për muzikën u përkujdes Fisnik Beatz, ndërsa puna për videoklipin iu besua Dimitri Rossi.

Foto: Getinjo/Instagram

“Hala” tashmë gjendet e publikuar në kanalin zyrtar të reperit në YouTube, dhe padyshim do të mirëpritet nga ana e fansave.

Theksojmë që reperi ka qenë mjaft i angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore përgjatë gjithë sezonit veror.

Ndërkohë, sa i përket jetë private, ai thuhet se tashmë i ka dhënë fund lidhjes me Vivien Thano, me të cilën u lidh gjatë kohës që dyshja ishin pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova. /Telegrafi/

The post Getinjo rikthehet me projekt të ri, publikon “Hala” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play