menu Home chevron_right
Music

Ilir Shaqiri konfirmohet si anëtar i jurisë së “Dancing With The Stars Albania”

| September 29, 2023
Ilir Shaqiri konfirmohet si anëtar i jurisë së “Dancing With The Stars Albania”

Fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Albania, Ilir Shaqiri po rikthehet në ekran me një tjetër projekt.

Spektakli i vallëzimit “Dancing With The Stars Albania” ka konfirmuar se balerini shqiptar do të jetë kryetari i jurisë.

Në një postim në Instagram, faqja e DWTS Albania ka zbuluar se Shaqiri do të jetë në krye të jurisë së spektaklit.

Foto: Ilir Shaqiri/Instagram

“Balerin dhe koreograf i shquar në Shqipëri dhe jashtë saj. Pjesë e programeve televizive italiane si “Buona Domenica” apo talent show i famshëm “Friends”. Ka qenë për 7 edicione radhazi kryetar jurie në “Dancing With The Stars”. Karizmatik, por edhe thumbues, ju prezantojmë me Ilir Shaqirin, Kryetarin e jurisë së #DWTS”, shkruhej në postim.

Ndërkohë, së fundmi si anëtare e jurisë është konfirmuar edhe aktorja dhe ish-banorja e BBVA 2, Olta Gixhari.

Ndërsa, si konkurrent pjesëmarrës do të jenë këngëtarja Fifi, Ronaldo Sharka, Juliana Nura, Armaldo Kllogjeri, Elvis Pupa. /Telegrafi/

The post Ilir Shaqiri konfirmohet si anëtar i jurisë së “Dancing With The Stars Albania” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play