menu Home chevron_right
Music

Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin këngën e re “Fluturu”

| August 18, 2023
Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin këngën e re “Fluturu”

Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son, kanë prezantuar ditën e sotme (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Fluturu” mban titullin kënga e re, të cilën e kanë kompletuar edhe nga ana vizuale.

Teksti është shkruar nga vet artistët në bashkëpunim me reperin Elinel, gjersa për muzikën dhe producimin u kujdes Bigdeal Records.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë është realizuar nga Sekuencë.

Kënga e tyre tashmë ndodhet në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Orhidea Latifit (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

Të njëjtit janë shumë të angazhuar edhe me mbrëmje e koncerte gjatë kësaj periudhe.

Kida vlen të ceket se ka lansuar edhe dy projekte në këtë verë: “Uru” dhe “Forever Together” me Mozzik. /Telegrafi/

The post Kida, MC Kresha dhe Lyrical Son sjellin këngën e re “Fluturu” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play