menu Home chevron_right
Music

Lansohet në YouTube kënga “Rri” e Ledri Vulës

| August 16, 2023
Lansohet në YouTube kënga “Rri” e Ledri Vulës

Rap-artisti i njohur, Ledri Vula, ka publikuar një tjetër këngë në YouTube nga albumi i ri “1 Goat për ty”.

Bëhet fjalë për projektin “Rri”, i cili renditet në vendin e 12-të, në listën e albumit.

Muzika dhe producimi është bërë nga producenti Rzon me video nga Supercut Studio.

Foto: Screenshot/YouTube

Nën drejtimin e Besian Durmishit dhe Adea Kelmendit, kjo këngë tashmë ndodhet në kanalin zyrtar të 37 vjeçarit.

I njëjti gjatë ditës së sotme (e martë) solli dhe një tjetër këngë në YouTube të titulluar “Paparazzi”.

Foto: Screenshot/YouTube

Në albumin e Ledrit përfshihen gjithsej 14 këngë si: “Një Goat për ty”, “Robot”, “2 Pasaporta” me MC Kreshën dhe Vig Poppën, “BoomBoom” me Mozzikun, “Gjendja”, “Paparazzi”, “Walk Away” me Butën, Singin dhe Lumi B, “Omel” me Lyrical Son, “Prek”, “Win Win” me Capital T, “Mrena” me Lumi B”, “Rri”, “Po du me nejt” dhe “Përshëndetje Hejter”.

Secila prej tyre janë pritur mirë nga publiku dhe kanë marrë komente mjaft pozitive. /Telegrafi/

The post Lansohet në YouTube kënga “Rri” e Ledri Vulës appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play