menu Home chevron_right
Music

Loredana Zefi publikon këngën e re “On Top”

| October 6, 2023
Loredana Zefi publikon këngën e re “On Top”

Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka lansuar së fundmi një projekt të ri muzikor.

“On Top” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Ylli i famshëm vjen me interpretim në gjuhën gjermane si dhe me një paraqitje të veçantë në klip.

Foto: Screenshot/YouTube

Miksimi i kësaj kënge u realizua nga Frio me masterizim nga Robin Schmidt.

Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Loredana Zefi

Videoja ndërkohë vlen të ceket se u realizua nga Fati.Tv.

Foto: Screenshot/YouTube

Loredana tashmë jeton dhe vepron mes Zvicrës e Gjermanisë, e cila viteve të fundit është kthyer në një emër mjaft të komentuar në tregun muzikor ndërkombëtar.

Ajo këtë periudhë u përfol më së shumti për romancën e re me futbollistin e Borussia Dortmundit, Karim Adeyemi. /Telegrafi/

The post Loredana Zefi publikon këngën e re “On Top” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play