menu Home chevron_right
Music

Një milion klikime për një ditë për këngën e re të Luiz Ejllit

| September 10, 2023
Një milion klikime për një ditë për këngën e re të Luiz Ejllit

Artisti shkodran, Luiz Ejlli, vetëm një ditë më parë sollin këngën e re të quajtur “Amanet”.

Ky projekt u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe vetëm për këtë kohë të shkurtër mblodhi mbi një milion klikime në YouTube.

Protagonist në videoklip është edhe ish-banori tjetër i Big Brother VIP Albania 2, Elvis Pupa.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga është më plot ritëm dhe mori komente të shumta pozitive deri më tani.

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother pas daljes nga ky format solli një sërë projektesh, përfshirë edhe disa bashkëpunime.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti është rikthyer sivjet ndër artistët më të kërkuar në tregun muzikor shqiptar.

Ejlli ka qenë shumë i angazhuar edhe me koncerte e mbrëmje muzikore këtë verë përreth trojeve shqiptare. /Telegrafi/

The post Një milion klikime për një ditë për këngën e re të Luiz Ejllit appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play