menu Home chevron_right
Music

Një vit nga publikimi i “I’m Good (Blue)”, Bebe Rexha numëron sukseset megalomane që i solli bashkëpunimi me Guettan

| August 29, 2023
Një vit nga publikimi i “I’m Good (Blue)”, Bebe Rexha numëron sukseset megalomane që i solli bashkëpunimi me Guettan

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, si një vit më parë publikoi këngën e saj “I’m Good” në bashkëpunim me DJ David Guettan.

Kënga e cila fillimisht u publikua si shaka në TikTok, u bë virale në këtë rrjet social dhe fansat kërkuan me ngulm një version të plotë.

Dhe versioni i plotë erdhi vetëm pak kohë më pas dhe me një klip të xhiruar në Ibiza, ndërsa kënga menjëherë filloi të pushtonte top-listat botërore të muzikës.

“I’m Good (Blue)” arriti të renditet e para në Mbretërinë e Bashkuar, gjersa u vlerësua me çmimin e ‘bashkëpunimit më të mirë’ në MTV Europe Music Awards 2022.

Sot pas një viti, 33-vjeçarja përmes një videoje të publikuar në rrjetin social Instagram, ka kujtuar suksesin e kësaj kënge përmes sekuencave nga klipi dhe paraqitjet e saj ku e ka kënduar këtë këngë.

Bebe Rexha dhe David Guetta me çmimin ‘Bashkëpunimi më i mirë’ në MTV Europe Music Awards 2022 (Foto: Bebe Rexha/Instagram)

“I’m Good (Blue)” erdhi ekzaktësisht një vit më parë. Ne ju duam kaq shumë që e bëtë këtë këngë kaq speciale”, shkroi Bebe Rexha në Instagram.

Rexha këtë vit publikoi edhe albumin e saj të tretë në karrierë, të titulluar “Bebe”, pjesë e të cilit është edhe mega-hiti “I’m Good (Blue)”. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

The post Një vit nga publikimi i “I’m Good (Blue)”, Bebe Rexha numëron sukseset megalomane që i solli bashkëpunimi me Guettan appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play