menu Home chevron_right
Music

Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz

| August 29, 2023
Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz

Rap-artisti shqiptar, Capital T, ka njoftuar fansat se është në përgatitje të një projekti të ri.

Ai këtë herë ka bashkuar forcat me këngëtarët, Rina Balaj e Eaz, videoklipi i të cilëve është duke u realizuar në Shqipëri.

Në një video që ka ndarë me fansat, Trim Ademi (emri i vërtetë) thekson se derisa ishin duke xhiruar panë disa turistë, që iu bashkuan më pas atyre për në klip.

Foto: Screenshot/Instagram

Një pjesë e këtij projekti muzikor u realizua te ‘Syri i Kaltër’ që gjendet në Sarandë.

“Videoja më e lezetshme. Dirty Move. 30/08 në të gjitha platformat digjitale”, ka shkruar ai.

Foto: Screenshot/Instagram

Capital T këto ditë ka qenë shumë i komentuar në media për shkak të koncertit madhështor në Prishtinë.

“Time Capsule 2” u organizua në një nivel botëror me rreth 16 mijë njerëz të pranishëm. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

The post Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play