menu Home chevron_right
Music

Pritet mirë bashkëpunimi i ri “Karma” i Brunos me Yllka Kuqin

| August 12, 2023
Pritet mirë bashkëpunimi i ri “Karma” i Brunos me Yllka Kuqin

Këngëtarët e njohur shqiptarë, Bruno dhe Yllka Kuqi, ditë më parë kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

“Karma” mban titullin kënga e tyre e re, e cila është ritmike dhe verore.

Kënga e cila është vizualizuar edhe me klip, është pritur mirë nga publiku deri më tani.

Yllka Kuqi dhe Bruno (Foto: Bruno Revolt/YouTube)

Në vetëm 24 orët e para, “Karma” ka arritur të grumbullojë afro 50 mijë klikime në kanalin YouTube.

Bashkëpunimi interesant i dyshes ka ngjallur interesim të madh nga publiku edhe në platformat tjera të muzikës si Spotify, iTunes dhe Shazam.

Ky është bashkëpunimi dytë për Brunon pas daljes nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova, përkatësisht pas këngës me Nora Istrefin, e cila gjithashtu është pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/

The post Pritet mirë bashkëpunimi i ri “Karma” i Brunos me Yllka Kuqin appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play