menu Home chevron_right
Music

Rikthehet pas tri vitesh, Selena Gomez zbulon domethënien e këngës së re “Single Soon”

| August 26, 2023

Selena Gomez shpjegoi kuptimin e këngës së saj të sapo publikuar “Single Soon”.

Një ditë pas publikimit të projektit, këngëtarja, 31 vjeçe, bëri një postim në Instagram duke falënderuar fansat për mbështetjen e tyre.

Në mbishkrim, ajo la një mesazh të shkurtër por të ëmbël dhe dha një pasqyrë të rëndësisë së këngës së saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Aktorja e “The Only Murders in the Building” – e cila kohët e fundit bëri një koment të rrallë për ndarjen nga Justin Bieber – filloi: “Faleminderit njerëz për gjithë dashurinë në Single Soon”.

“Është një himn i gjallë për të qenë rehat në lëkurën tuaj dhe për të dashur shoqërinë tuaj”, vazhdoi ajo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

“Dhe është gjithashtu shumë argëtuese të kërcesh me të”, shtoi mes tjerash ylli i muzikës.

Fotoja që kishte shpërndarë ishte e një xhirimi nga videoklipi i saj – të cilin e lansoi të enjten mbrëma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

Fansat e saj të shumtë – prej të cilëve ajo krenohet me rreth 428 milionë vetëm në Instagram – u entuziazmuan për rikthimin e saj muzikor.

Me “Single Soon”, Gomez shënon publikimin e saj të parë solo në tre vjet. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

The post Rikthehet pas tri vitesh, Selena Gomez zbulon domethënien e këngës së re “Single Soon” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play