menu Home chevron_right
Music

S4MM rikthehet me këngën e re “Ta shoh” pas një kohe të gjatë

| August 12, 2023
S4MM rikthehet me këngën e re “Ta shoh” pas një kohe të gjatë

Këngëtarët shqiptarë, Tani dhe S4MM, kanë publikuar ditën e sotme (e shtunë) projektin e ri muzikor.

“Ta shoh” titullohet kënga e dyshes së njohur, e cila vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Ky projekt njëherësh e kthen reperin tetovar pas një kohe të gjatë me prurje të re.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët, të cilët janë përkujdesur edhe për melodinë.

Producimi ndërkohë u realizua nga Don Gima dhe Tani, në drejtim e Valon Azirit.

Foto: Screenshot/YouTube

Samir Selimi (emri i vërtetë) që një kohë ka bërë tërheqje nga muzika e po ashtu edhe nga rrjetet sociale.

Ai po ashtu ka qenë pasiv edhe me koncerte e mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

The post S4MM rikthehet me këngën e re “Ta shoh” pas një kohe të gjatë appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play