menu Home chevron_right
Music

Samanta Karavella publikon këngën e re “Kush je”

| August 5, 2023
Samanta Karavella publikon këngën e re “Kush je”

Këngëtarja e njohur, Samanta Karavella, ka prezantuar sot (e enjte) projektin e ri muzikor.

“Kush je” mban titullin kënga, të cilën njëherësh e ka shoqëruar edhe me një videoklip.

Zeshkania ka bërë një paraqitje skenike të mahnitshme, ndonëse shquhet për sharmin dhe stilin e veçantë.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistja në bashkëpunim me Monoir, të cilët po ashtu janë kujdesur edhe për kompozimin.

Producimi u realizua nga Monoir dhe Loredvn.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkaq i është besuar produksionit, Mojo Production.

Kjo këngë tashmë ndodhet në YouTube dhe besohet se do të pëlqehet nga publiku. /Telegrafi/

The post Samanta Karavella publikon këngën e re “Kush je” appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play