menu Home chevron_right
Music

Shakira titullon këngën e re sipas pseudonimit që i kishin vënë miqtë e Pique? Aludohet për një tjetër ‘diss’

| September 20, 2023

Pas ndarjes nga Gerard Pique, Shakira është fokusuar me gjithë forcat në karrierën e saj, ndërsa nesër (e mërkurë, 20 shtator) do ta prezantojë këngën e re me një titull mjaft interesant.

Ditë më parë, këngëtarja kolumbiane ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fragment të materialit të ri muzikor me titull “El Jefe” (“Shefi”).

Videoja e shkurtër në të cilën ajo këndon një pjesë të këngës së re dhe kërcen, tashmë ka mbledhur mbi 2.3 milionë pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Shakira (@shakira)

Mijëra fansa shkruan në komente se mezi po e presin këngën e re, e disa vunë re se në kjo këngë mund të jetë një tjetër ‘diss’ për Pique dhe miqtë e tij.

Pas ndarjes së çiftit, miqtë e ish-futbollistit të Barcelonës kishin deklaruar se spanjolli ka qenë ‘viktima’ e saj dhe se këngëtarja ka dominuar në lidhje aq sa ata ia kishin vënë nofkën ‘Shefja’. /Telegrafi/

The post Shakira titullon këngën e re sipas pseudonimit që i kishin vënë miqtë e Pique? Aludohet për një tjetër ‘diss’ appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play