menu Home chevron_right
Music

Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

| October 12, 2023
Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri

Artistët shqiptar po vazhdojnë punën edhe gjatë kësaj periudhe të vitit dhe një bashkëpunim i ri është drejt finalizimit.

Bëhet fjalë për artisten nga Shqipëria, Soni Malaj dhe këngëtarin Albatrit Muqiqi.

Në disa postime të ndryshme në llogarit përkatëse në Instagram, dyshja kanë zbuluar se po punojnë për një duet të ri.

Foto: Screenshot/Instagram

Sipas publikimeve në rrjetet sociale, kënga e re e tyre do të jetë e kompletuar edhe nga ana vizuale.

“Së shpejti”, kanë shkruar të dy në postime teksa kanë ndarë pamje nga xhirimet e klipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj)

Theksojmë që ky do të jetë bashkëpunimi i tyre i parë dhe mbetet të shihet se çka kanë përgatitur ata.

Lexo po ashtu
Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Kujtojmë që kënga e fundit e Sonit është bashkëpunimi me Orgito Dapa “A po t’mungoj”, ndërsa ai i Albatritit është “Edhe pak”. /Telegrafi/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albatrit Muçiqi (@albatritmuqiqi)

The post Soni Malaj dhe Albatrit Muqiqi paralajmërojnë bashkëpunimin e ri appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play