menu Home chevron_right
Music

“Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi

| August 26, 2023
“Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi

Cricket, Bardhi dhe Sardi kanë bashkuar forcat për një projekt të ri muzikor që u lansua sot (e premte).

“Vetmi” mban titullin bashkëpunimi i tyre, të cilin e kanë shoqëruar me një video.

Teksti dhe melodia u realizua nga vet Bardhi me muzikë dhe producim nga Donat Prelvukaj (emri i vërtetë).

Foto: Screenshot/YouTube

Për masterizimin duhet theksuar që u kujdes Lorenc Aliaj.

Kjo këngë tashmë ndodhet në platformën YouTube dhe besohet se do të pritet mirë nga publiku.

Foto: Screenshot/YouTube

Cricket gjatë këtij viti ka sjell edhe disa këngë të tjera që morën vëmendje të madhe e u bënë hite.

Bardhi nga ana tjetër ka qenë mjaft i angazhuar me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

The post “Vetmi” publikohet nga Cricket, Bardhi dhe Sardi appeared first on Telegrafi.

Written by

Comments

This post currently has no comments.

Leave a Reply


 • cover play_circle_filled

  01. Cyborgphunk
  Grover Crime, J PierceR

  file_download
 • cover play_circle_filled

  02. Glitch city
  R. Galvanize, Morris Play

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Neuralink
  Andy Mart, Terry Smith

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Chemical happyness
  Primal Beat, Kelsey Love

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  05. Brain control
  Grover Crime

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  01. Neural control
  Kenny Bass, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  02. Prefekt
  Kenny Bass, Paul Richards, R. Galvanize

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  03. Illenium
  Grover Crime, J PierceR

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  04. Distrion Alex Skrindo
  Black Ambrose, Dixxon, Morris Play, Paul Richards

  add_shopping_cart
 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 010
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 009
  Paula Richards

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 008
  R. Galvanize

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 007
  Kenny Bass

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 006
  J PierceR

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 005
  Gale Soldier

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 004
  Kelsey Love

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 003
  Rodney Waters

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 002
  Morris Play

 • cover play_circle_filled

  Live Podcast 001
  Baron Fury

play_arrow skip_previous skip_next volume_down
playlist_play